fbpx

Saun on tervisele hea

Rendi meie saunakompleks, kasvõi üheks õhtuks

Korralda seltskonnale või perele mõnus saunaõhtu Kurtna Sündmuskeskuses. Siit leiad eest sauna, mille lava mahutab kuni 6 inimest. Eesruumi võid istuma panna lausa 10 inimest. Ja kui kardad, et Tänaku sõit või finaalmäng jääb nägemata, siis ära karda- eesruumis on ka telekas ja muusikakeskus.

Julgetele on meil varuks üllatus: külmaveebassein. Sulista palju jaksad ja suudad. Aga soovitame seda siiski sauna kõrvalt teha. Saunakompleksis asub Kurtna Sündmuskeskuse mängudetuba. Siit leiad piljardi, õhuhoki, lauajalgpalli ja koroona.

Meie saunakompleks on renditav ka lühiajaliselt, mistõttu võid siin vabalt teha perekondliku saunaõhtu või sõpradega mõnusa istumise. Sauna broneerimiseks palume vähemalt 24 h ette teatada. Palume ruumide broneerimise jaoks võtta meiega ühendust info@kurtnamaja.ee.

Külmaveebassein

Saunas on elektrikeris ning pesemisruumis ootab julgemaid külmaveebassein

Kaminaga eesruum

Eesruumi mahub kuni 10 inimest. 

Mängudetuba​

Saunakompleksis asub meie mängudetuba, kust leiad õhuhoki, lauajalgpalli ja koroona. Oled valmis võitjaks saama?

Kurtna_toitlustus_sook_maitsev
Telli söögid ja joogid

Telli meilt eesruumi söögid ja joogid. Oma söögi ja joogi kaasa võtmine ning klaastaara on keelatud. Usu, see on Sinu enda huvides. Vt. suupistemenüüd

Sauna peab saama. Nalja ka

Kontakt

Kurtna Sündmuskeskus

Kurtna Sündmuskeskus- ideaalne koht koolituste, pulmade ja pidude jaoks. Leiad meid Saku vallast kauni Kurtna Paisjärve kaldalt. 

Soovitame kõigil huvilistel proovikülastusele tulla, et saaksite meie võimalustega tutvuda. Proovikülastuse jaoks kirjuta meile ning lepime aja kokku.

Aadress: : Keskuse tee 12. Kurtna, Saku vald, Harjumaa
Email: info@kurtnamaja.ee
Telefon: +372 516 5154