fbpx

Pea pehmele padjale

Majutus

Kurtna Sündmuskeskus pakub majutust peamajas kuni 40 inimesele, pakume nii 2-, 3- kui 4- kohalisi tube. Meie juures peatumine toimub eelneval kokkuleppel, mistõttu juhukülastajaid me vastu võtta ei saa. Järvemajas vähe lihtsamates tingimustes veel lisaks 26 inimesele.

Kõik peamaja magamistoad on hiljuti renoveeritud. Toad on valgusküllased ning nutisõltlaste rõõmuks on igas toas ka WiFi. 

Meie juures saavad ööbida grupid:

– Suuremad ja väiksemad seltskonnad
– Õpilasgrupid
– Pulmalised
– Ettevõtted

Oodatud on kõik külastajad. Lisaks majutusele on Sul võimalik tellida lisaks toitlustusteenustKes tahab hommikuks pannkooke?

40 voodikohta

Magamistoad asuvad peamaja esimesel ja teisel korrusel. Kahekohalistes tubades on üks lai voodi. Kolmekohalistes tubades on 3 eraldi voodit.

Voodid valmis

Kõikides tubades on vannituba koos rätikutega ning voodid on valmis seatud. Kõik toad käivad lukus, suursündmuste ajal pole muret, et mõni printsess vale karu voodi valiks

Pulmapaari sviit

Lisaks on meil pruutpaarile eraldi tuba, mis on kaunistatud just selleks ööks. Tuppa jätame armastajatele väikese üllatuse ka. Noh, et öö eriti meeldejääv oleks

Sündmuskeskuse hinnad

Sündmuskeskuse
rent

R-L ja L-P koos ööbimisega

R-L ja L-P  ilma ööbimiseta

P-N koos ööbimisega

P-N ilma ööbimiseta

 

 

1500 €

900 €

 

1200 €

700 €

  • Majutuse hinnad sõltuvad tubade saadavusest, hooajast ning grupi suurusest. Suurtele gruppidele kehtivad soodustused, seetõttu palume huvi korral meiega ühendust võtta info@kurtnamaja.ee.

VALGUSKÜLLASED JA RÕÕMUGA TÄIDETUD MAGAMISTOAD

Külastajad kiidavad

"Suured, suured tänud teile. Kõik oli väga ilus ja kena. Magamistoad olid ilusad ja õhtune peolaud oli tõesti korralik. Kui õnne on siis tulen ka järgmisel juubelil teie juurde."
Merle Künniste
Juubilar
"Ilusad ja puhtad toad, vaade meeldis. Tahaks suvel tagasi tulla, tundub nagu hea koht kuhu linnast põgeneda."
Martin Truu
Külastaja, jaanuar '19
Kahju, et teie juurde rohkem inimesi ööbima ei mahu. Aga üldiselt oli väga ilus ja tore. Magamistoad olid puhtad ning hommikusöök oli eriti uhke"
Kurtna_peoruumid_pulmad_koolitused
Viktor Postuhhov
Stemtek OÜ juhataja​
Kontakt

Kurtna Sündmuskeskus

Kurtna Sündmuskeskus- ideaalne koht koolituste, pulmade ja pidude jaoks. Leiad meid Saku vallast kauni Kurtna Paisjärve kaldalt. 

Soovitame kõigil huvilistel proovikülastusele tulla, et saaksite meie võimalustega tutvuda. Proovikülastuse jaoks kirjuta meile ning lepime aja kokku.

Aadress: : Keskuse tee 12. Kurtna, Saku vald, Harjumaa
Email: info@kurtnamaja.ee
Telefon: +372 516 5154