fbpx

Erilised hetked

Täiusliku pulmapäeva jaoks

Soovime südamest, et Sinu pulmad oleksid meeldejäävad ja erilised. Anname endast selle jaoks kõik ning tuleme igati pruutpaari soovidele vastu. Kurtna Sündmuskeskus võimaldab pidada  traditsioonilisi pulmapidusid, pidulikku vastuvõttu meie peamaja saalis, aga ka klassikalist väliüritust järve kaldal. Mahutame kokku kuni 150 inimest.

Korralda oma pulmad siin, sest:
– Meilt saab majutuse ja toitlustuse
– Aitame leida muusikud, fotograafid ja pulmavanema 
– Pakume pulmakorraldusteenust– viska jalad seinale ja las meie stressame Sinu eest
– Pruutpaarile on eraldi sviit. Lisame omalt poolt väikese tervituse, et öö oleks igati meeldejääv

Palume pulmapeo broneerimise jaoks võtta meiega ühendust info@kurtnamaja.ee.

Kurtna_korralda_sundmus_pulmad

Miks teha pulmad Kurtna Sündmuskeskuses

Kurtna_pulmad_toitlustus
Dekoratsioonid

Tekstiiliga laekaunistused, lilled ja muud lauakaunistused, tervitus- ja kohasildid, õhupallid ja toolikatted, küünlad, valgustus

Kurtna_toitlustus_sook_gruppidele
Toitlustus

Soe ja külm laud: linnu- ja loomaliha, kala, suupisted. Valmistame ka pulmatorte. Pakume suupisteid ja jooke. Vt. näidismenüüd

Pruutpaari sviit

Seame valmis eraldi sviidi, mille sisustame eraldi selleks õhtuks. Lisame pruutpaarile omalt poolt tuppa väikese tervituse, et öö oleks igati meeldejääv

Kurtna_korralda_sundmus_pidu_meelelahutus
Meelelahutus

Leiame muusikud ja teised artistid, slideshow pulmapaari hetkedest, pulmavanem ja õhtujuht

Teeme Sinu pulmapäeva eriliseks

"Pidasime Kurtna Sündmuskeskuses oma 10.pulma-aastapäeva. Keskus mahutas vabalt meie 80 külalist ja piisavalt ruumi jagus ka tantsulõvidele.  Saime kõik kompaktselt Kurtnas ära teha, nii pildistamise kui ka tseremoonia õues, maja sisehoov on selleks lihtsalt  suurepärane. Mis on suureks plussiks on kohapealne majutus.  Toad on väga puhtad ja stiilsed."
Mariken ja Neeme
Õnnelikult abielus
Leidsin lõpuks kauni koha vee ääres, kus pisikes seltskonnaga pulmapidu maha pidada. Kurtna sobis hästi, sest siia oli kõigil hea kohale tulla erinevatest Eesti otsadest 🙂 Lilled ja kaunistused olid tõesti ilusad, ei arvanud kunagi, et minu jaoks midagi sellist tehakse. Siirad tänusoovid!"
Merike
Pulmad sept '18
"Tähistasime nii suurelt ja nii pikalt kui vähegi sai! Söögid olid maitsvad ja joogid olid meeldejäävad. Hommikusöök tegi meeldejätmise veelgi paremaks!"
Jaanus ja Merlin
Pulmapaar
Kontakt

Kurtna Sündmuskeskus

Kurtna Sündmuskeskus- ideaalne koht koolituste, pulmade ja pidude jaoks. Leiad meid Saku vallast kauni Kurtna Paisjärve kaldalt. 

Soovitame kõigil huvilistel proovikülastusele tulla, et saaksite meie võimalustega tutvuda. Proovikülastuse jaoks kirjuta meile ning lepime aja kokku.

Aadress: : Keskuse tee 12. Kurtna, Saku vald, Harjumaa
Email: info@kurtnamaja.ee
Telefon: +372 516 5154

Tõnis Milling