fbpx

Saku vallal on palju pakkuda

Aktiivsed tegevused, muuseumid ja vaatamisväärsused

Kurtna Sündmuskeskus pakub mitmeid aktiivseid tegevusi. Asume Kurtna Paisjärve kaldal, nii et meie juures saab kalastada. Keskuse saunakompleksis asub mängudetuba, kust leiad piljardi, õhuhoki, lauajalgpalli ja koroona. Lisaks saab õues mängida Mölkky’t ja petanki.

Pakume koostöös ettevõtetega 360 kraadi ning Peoloog erinevaid meeskonnakoolitusi. Võimalus on korraldada aktiivseid mänge, loomingulisi ülesandeid, liikuda lähiümbruses ning arendada meeskonnatöö oskusi. 

Lisaks Kurtna Sündmuskeskuse teenustele ja võimalustele, soovitame piiluda Saku valla  huvitavaid kohti. Meil on kuidagi vedanud, et lisaks järveäärsele asukohale, on meie ümber palju põnevaid vaatamisväärsusi ja külastuskohti. Infot Kurtna ja Saku piirkonna aktiivsete tegevuste kohta leiad SIIT.

Kui tunned huvi Kurtna ja Saku valla piirkonna vastu, siis kirjuta meile ning teeme üheskoos Sulle plaani, et kõike seda näeksid.

Aktiivsed tegevused meie piirkonnas

Kurtna_tegevused
RMK Metsanurme-Üksnurme ajaloo- ja loodusõpperada

Rada on 8, 5 km pikk  ja algab Metsanurme külamuuseumi juurest.  Vt. loodusegakoos.ee

Kurtna_tegevused
Mootorrattamuuseum

Mõisa abihoones on üle 200 mootorratta. Pilku püüavad veel mootorid, plakatid, liiklusmärgid jms. Avatud kokkuleppel. Vt. teearu.ee

Kurtna_tegevused
Vembu-Tembumaa

Basseinid,  vesiliumäed, saunad,  batuudid, minigolf, kart-  ATV- ja elektriautorada, mängudemaja ja palju muud. Vt. vembu-tembumaa.ee

Kurtna_tegevused
Kregleni Ratsaklubi

Jalutuskäigu kaugusel. Kokkuleppel võimalik teha hobumatkasid. Vt. Kregleni Ratsaklubi

Saku Õlletehas ja Pruulikoda

Eesti vanimas õlletehases korraldatakse ekskursioone, avatud on muuseum. Vt. Pruulikoda.ee

Kurtna_tegevused
Saku discgolfi park

Harjumaal Sakus olev 18 korviga avatud ning mitmete veetakistustega discgolfi park. Vt. discgolfirajad.ee

Kontakt

Kurtna Sündmuskeskus

Kurtna Sündmuskeskus- ideaalne koht koolituste, pulmade ja pidude jaoks. Leiad meid Saku vallast kauni Kurtna Paisjärve kaldalt. 

Soovitame kõigil huvilistel proovikülastusele tulla, et saaksite meie võimalustega tutvuda. Proovikülastuse jaoks kirjuta meile ning lepime aja kokku.

Aadress: : Keskuse tee 12. Kurtna, Saku vald, Harjumaa
Email: info@kurtnamaja.ee
Telefon: +372 516 5154