fbpx

Broneeri ruumid

Kurtna Sündmuskeskuse online broneering

Kasuta Kurtna Sündmuskeskuse ruumide broneerimise jaoks meie online broneeringu vormi. Pärast päringu saamist võtame Sinuga esimesel võimalusel ühendust ning täpsustame Sinu soovid. Broneeri ruumid online lehel, sest nii saad kindel olla, et keegi teine Sinu eest kohta ära ei napsa.

Broneeri ruumid või proovikülastus meie juures juba täna! 

Kurtna Sündmuskeskus on Harjumaa piiril otse järve kaldal paiknev parimate ürituste allikas. Meie keskuse pärliteks on 200m² peamaja, järvemaja ja saun. Kurtna Sündmuskeskuse peamaja avarad ruumid sobivad erinevate ürituste jaoks: koolitused ja konverentsid, suvepäevad, sünnipäevad ja juubelid, stiilipeod ja pulmad. Lisaks ruumidele pakume majutust, toitlustust ning sündmuste korraldamist. Teeme koostööd ettevõtetega Peoloogseiklusfimaga 360 kraadi ja Elamusmängud.

Meie meelest on tavapärased hotellid ja hostelid ajalugu. Tulevik on nagu Telliskivi Loomelinnak – täis ajalugu, aga uuel, tegijamal moel. Retro on teema ja seda tõestab Sulle meie 60ndatel ehitatud peamaja. Tol ajal oli see Kurtna linnukasvatuse katsejaama peahoone. Täna on see Sündmuskeskus, mis ootab Sind ja sinu külalisi.

Broneeri_ruumid_Kurtna_syndmuskeskus

Broneeri ruumid

* Broneerides nõustute Kurtna Sündmuskeskuse broneeringu tingimustega. Broneering kinnitatakse alles siis, kui saate vastava sisuga kinnituskirja.

Külastajad kiidavad

"Suured, suured tänud teile. Kõik oli väga ilus ja kena. Magamistoad olid ilusad ja õhtune peolaud oli tõesti korralik. Kui õnne on siis tulen ka järgmisel juubelil teie juurde."
Merle Künniste
Juubilar
"Ilusad ja puhtad toad, vaade meeldis. Tahaks suvel tagasi tulla, tundub nagu hea koht kuhu linnast põgeneda."
Martin Truu
Külastaja, jaanuar '19
Kahju, et teie juurde rohkem inimesi ööbima ei mahu. Aga üldiselt oli väga ilus ja tore. Magamistoad olid puhtad ning hommikusöök oli eriti uhke"
Kurtna_peoruumid_pulmad_koolitused
Viktor Postuhhov
Stemtek OÜ juhataja​
Kontakt

Kurtna Sündmuskeskus

Kurtna Sündmuskeskus- ideaalne koht koolituste, pulmade ja pidude jaoks. Leiad meid Saku vallast kauni Kurtna Paisjärve kaldalt. 

Soovitame kõigil huvilistel proovikülastusele tulla, et saaksite meie võimalustega tutvuda. Proovikülastuse jaoks kirjuta meile ning lepime aja kokku.

Aadress: : Keskuse tee 12. Kurtna, Saku vald, Harjumaa
Email: info@kurtnamaja.ee
Telefon: +372 516 5154