fbpx

Korralda oma sündmus meie juures

Peoruumid, koolitused, pulmad - ikka Kurtna Sündmuskeskuses

60ndatel oli siin Kurtna linnukasvatuse katsejaama peahoone. Täna on see maja, mis ootab Sind ja sinu külalisi. Olgu selleks koolitus, pidu, pulm või  juubel.

Tutvu Kurtna Sündmuskeskuse galeriiga. Unista ja planeeri. Ja veel parem – tule meile külma ning vaata valdused oma silmaga üle. Tutvustame Sulle oma võimalusi ning näed, et oled viimask leidnud oma sündmusele õige koha!

Kurtna Sündmuskeskuse peahoone ja ümbrus. Rendi terve kompleks!

Kurtna Sündmuskeskus on Harjumaa piiril otse järve kaldal paiknev parimate ürituste allikas. Meie keskuse pärliteks on 200m² peamaja, järvemaja ja saun. Kurtna Sündmuskeskuse peamaja avarad ruumid sobivad erinevate ürituste jaoks: koolitused ja konverentsid, suvepäevad, sünnipäevad ja juubelid, stiilipeod ja pulmad.

Kurtna Sündmuskeskus pakub majutust kuni 40 inimesele, pakume nii 2-, 3- kui 4- kohalisi tube. õik magamistoad on hiljuti renoveeritud. Toad on valgusküllased ning nutisõltlaste rõõmuks on igas toas ka WiFi. Kõikides tubades on vannituba koos rätikutega ning voodid on valmis seatud. Kõik toad käivad lukus, suursündmuste ajal pole muret, et mõni printsess vale karu voodi valiks

Peamaja esimesel korrusel on suur saal (250 m²), mis mahutab kuni 150 inimest. Saalis on lava, laudade asetust saab muuta vastavalt sündmusele. Lisaks saab kasutada peamaja avarat fuajeed. Konverentsisaalis on olemas kogu vajaminev tehnika: projektor ja ekraan, presenter, pabertahvel, kõlarid ja WiFi. Lisaks saab seadmeid ja tehnikuid juurde tellida.

Peamaja esimesel korrusel asub saunakompleks, kus on kaminaga eesruum, elektrikerisega saun ja külmaveebasseinid. Eesruum mahutab kuni 10 inimest. Saunakompleksis asub mängudetuba, kus on piljard, õhuhoki, lauajalgpall ja koroona.

Kontakt

Kurtna Sündmuskeskus

Kurtna Sündmuskeskus- ideaalne koht koolituste, pulmade ja pidude jaoks. Leiad meid Saku vallast kauni Kurtna Paisjärve kaldalt. 

Soovitame kõigil huvilistel proovikülastusele tulla, et saaksite meie võimalustega tutvuda. Proovikülastuse jaoks kirjuta meile ning lepime aja kokku.

Aadress: : Keskuse tee 12. Kurtna, Saku vald, Harjumaa
Email: info@kurtnamaja.ee